Jsme oddíl působící v Brně v Líšni od roku 2005. Trénujeme 3x týdně v tělocvičně ZŠ Holzova

 

  pod vedením vyškolených trenérek Jany Prokešové a Dity Strnadové.

 

 

Jarní měsíce jsou ve znamení přípravy soutěžních sestav jednotlivkyň. Naše gymnastky trénují individuální soutěžní sestavy s náčiním či bez něj, se kterými se pak zúčastní mistrovských i pohárových závodů. Podzimní sezóna pak znamená nácvik kolektivních pódiových skladeb.

Většinu víkendů v průběhu závodní sezóny trávíme na domácích i mezinárodních závodech. Již v poslední době slaví naše gymnastky jak v kategorii jednotlivců, tak i skupin úspěchy. Díky jarní sezóně 2012 se náš oddíl může pochlubit vítězkou Jihomoravské soutěžní oblasti v závodě jednotlivců a dalšími stříbrnými či bronzovými místy.

Na závodech se dívky naučí nejen soudržnosti a zodpovědnosti při cvičení skupinových pódiových skladeb, ale také odvaze a sebejistotě při závodech jednotlivkyň.

O prázdninách pořádáme soustředění, na kterém se skládají sestavy na následující sezónu, rozvíjíme fyzické zdatnosti, ale utužujeme i kolektiv pomocí různých tematických her a ostatních kolektivních sportů. Dívky mají možnost zúčastnit se zimního soustředění na horách, kde se naučí jízdě na lyžích i na snowboardu. Jako odpočinek od probíhající sezóny náš oddíl pořádá každoroční výlet do lanového centra a na konci roku společnou akademii pro školky, školy a veřejnost.

Nejde nám pouze o dobré výsledky a radost z úspěchů, ale hlavně u nás najdete bezva kolektiv, který při sobě stojí, podporuje se a těší se na nové kamarádky.

Dívky přijímáme v průběhu celého školního  roku, info a přihlášky  na  tel. 777625697, nebo na emailu SkProvoBrno@seznam.cz