DLOUHODOBÝ PROJEKT - MÍŠA 

 

AKTUÁLNÍ ČÁSTKA 

3.8.2017 - k dnešnímu dni je na kontě 238.000,-Kč 

 

Míša právě absolvuje léčebné rehabilitace a je již objednána na další měsíčni v průběhu ledna , tam všude budou využity peníze , které jste mimo ostatní, poslali také vy a za to Vám patří velký dík. Právě připravujeme možnou dotaci přes portál Eon s aplikací EPP , Míša potřebuje kolo  /čtyřkolku-stabilita/ , kvůli posilování nohou. Tak držte pěsti ať to vyjde a tam také zdarma budete moci pomoci , pro změnu né finančně, ale svoji fyzičkou / jízda na kole, chůze, atd.../ více o aplikaci EPP  zde 

 

PŘÍBĚH O MÍŠI 

Rozhodli jsme se nezůstat lhostejní a pomoci Míši Rašovské , které se do cesty postavil nelehký soupeř v podobě nemoci . /viz Míšin příběh níže/. Míša je bývalou členkou a hlavně gymnastkou našeho oddílu a tudiž se nás to o  to více dotklo.

Jsou v životě situace  které si ani nechceme představit a přesto se občas objeví, v okruhu přátel, známých, spolužáků ,rodiny........O to hůř , když je to u dětí  nebo mladých lidí. 

Chtěla bych Vám představit náš projekt  MÍŠA, který má za cíl Míšu dlouhodobě finančně podporovat

- sbírka na akcích oddílu

- výtěžek z občerstvení 

- dobrovolné vstupné na závody a akce pořádané naší oddílem 

- dalé bych chtěla poprosit Vás rodiče o solidaritu, nikdy nevíme kdo z nás kdy bude potřebovat pomoc a proto  nebuďme lhostejní  a pojdme ukázat , že u nás v oddíle je parádní parta rodičů a přátel a že jsme schopni Míši zajistit, když né zdraví tak ji aspoň pomoci k lehčímu  návratu do  běžného života. O veškerých financích poukázaných na "projekt MÍŠA " Vás budeme zde informovat. 

Lepší než víčka od PET lahví, je dle nás  poslat nějaké drobné na transparentní účet č. 3211539472/6800

Účet je vedený na Míšino jméno "Míchaela Rašovská"
Aktuálně potřebuje Míša částku 50.000,-Kč , k dnešnímu dni tj. 27.5.2017 je na účtě 16450,-Kč , zbývá už "jen" k této částce 33550,-Kč
K dnešnímu dni 31.5.2017  je na účtě 32950,-Kč  k částce 50.000,-Kč chybí už "jen" 17050,-Kč
5.6.2017 je na účtě částka 41 652,10,-Kč k částce 50.00,-Kč chýbí už jen 8347,90,-Kč

 

11.6.2017 - na kontě Míši příbývají stále penízky, a zítra vložíme dalších 7800,-Kč - z dobrovolného vstupného a z výdělku v občerstvení  :-) jste zlatí 

13.6.2017 - na akademii jsme vybrali částku 660,-Kč - posíláme Míši :-)

13.6.2017-  k dnešnímu dni je na kontě  92.210,20 Kč 
 První meta ve výši 50.000,-Kč splněna k 6.6.2017 - k dnešnímu dni je na účtu Míši krásných 52 152,10 Kč 

Všem moooc děkujeme  a připomínám, že je to běh na dlouhou trať  s uzdravováním a kdyby Vám někdy  zůstalo pár drobných prosím o zaslání na Míšin účet. 

Jsem na Vás rodiče moc pyšná. 

Díky Janina 

 

!!!!!!!!!!DALI JSME TO ZA 10 DNŮ !!!!!!!!! 

 

Mooooooooc děkujeme J
 


Velmi všem děkuji a na chvilku si prosím uvědomte jaký je to dar mít zdravé děti a jakékoli věci co se dějí na závodech a jinde co si myslíme , že je nepřekonatelné je úplné nic oproti tomu když onemocní dítě.Važme si toho , že děti můžou sportovat i když vítěz může být vždy jen jeden, ale nikdy nezapomínejte že "cesta je cíl" a že "není důležité vyhrát , ale zúčastnit se " - to je to nejdůležitější pro život . 

Krásný každý den 

Vaše trenérka Janina

  

Míša - uplně vpravo :-) - gymnastika

 

Příběh Míši 

 

" Ahoj Já jsem Míša, je mi 18 let . V únoru 2016 jsem šla na plánovanou operaci hlavy, která se nezdařila. Ležela jsem skoro tři měsíce v nemocnici. Přišla jsem o veškeré svalstvo a zůstala jsem nehybně na lůžku. Později jsem byla převezena na rehabilitační oddělení v Košumberku, kde jsem strávila necelých osm měsíců. Zde jsem se začala postupně rozhýbávat. Teď se pohybuji na invalidním vozíku. Nyní jsem po necelém roce doma. Jsem za to velmi ráda. Ale negativní je na tom , že mi skončila veškerá rehabilitace, kterou velmi potřebuji. Nějakou sehnat je velmi těžké, protože to stojí velké výdaje. Tímto bych Vás chtěla požádat o sběr víček z PET lahví , zakteré mohu mít nějakou rehabilitaci nebo rehabilitační a zdravotní pomůcky. Za veškerou pomoc bych Vám byla vděčná."