VIDEOGALERIE  

2017

 

TANEČKY SOUSTŘEDKO 1 - TANEČKY 

TANEČKY SOUSTŘEDKO 2 - TANEČKY 

 

Adriana Opálková BN veselí

Adriana Opaálková Obruč Veselí 

Magda Letochová  BN Veselí 

Magda Letochová šviho Veselí 

Adéla Brhelová Míč

Adéla Brhelová švihadlo

Sára Blahová míč Veselí 

Jitka Nečasová  BN Veselí 

Jitka Nečasová Obruč Veselí 

 

 


24.8.2017

Dopoledne trénink- rozcvička, po obědě sestavy , večer tancování a stezka odvahy úspěšně za náma :-)

 

FOTO  24.8.2017


23.8.2017

Dnes sestavy pouze dopoledne, odpoledne hry,opekání špekáčků a vyrábění a vyrábění. 

FOTO 23.8.2017

 


22.8.2017

Další den  za náma :-) a hromada práce udělána. Ladíme a dopilováváme  dvojice , skládáme jednotlivce , trénujeme podiovku.  Na techniku jsme dnes měly velcí kužele a 2009 +2010 míče , ostatní švihadla . 

Večer ukázka sestav + hry + tanečky závěrečný / nejoblíbenější část  pro holky :-)/ 

Zítra se těšte na video z večerníh tancování 

 

 

FOTO 22.8.2017

 

 


2016

5.3.2016 TŘEBÍČ SÁRA BLAHOVÁ BN

5.3.2016 TŘEBÍČ NATÁLIE ŠEĎOVÁ BN

5.3.2016 TŘEBÍČ ADÉLA BRHELOVÁ BN

5.3.2016 TŘEBÍČ ADÉLA BRHELOVÁ ŠV

5.3.2016 TŘEBÍČ NIKI JANOVOVÁ BN

5.3.2016 TŘEBÍČ SÁRA BLAHOVÁ OBRUČ

5.3.2016 TŘEBÍČ - EMA ŠKARKOVÁ - BN

5.3.2016 TŘEBÍČ - EMA ŠKARKOVÁ - OBRUČ

5.3.2016 TŘEBÍČ - BARČA ZATLOUKALOVÁ OBRUČ

5.3.2016 TŘEBÍČ - BARČA ZATLOUKALOVÁ - ŠVIHADLO 

KVĚTEN 2016 - NATÁLIE ŠEĎOVÁ - OBRUČ  - MČR

KVĚTEN 2016 - NATÁLIE ŠEĎOVÁ - ŠVIHADLO - MČR




2015

 

VÁNOČNÍ AKADEMIE - PĚKNÉ VIDEO OD PANA LETOCHA 

PODZIM 2015 - MODROŽLUTÁ PODIOVKA 2007+2008 - CHOMUTOV 7.MÍSTO

PODZIM 2015 - BÍLOČERVENÁ PODIOVKA 2009 - CHOMUTOV 1. MÍSTO 

PODZIM 2015 - DVOJICE SÁRA BLAHOVÁ A ADÉLA BRHELOVÁ  - CHOMUTOV 

31.5.2015 - KOHOUTOVOCKÝ POHÁR  - JEDNOTLIVCI 

24.5.2015 - O LÍŠEŇSKOU GYMNASTKU - JEDNOTLIVCI 

3.5.2015 MEZZIODDÍLOVÝ ZÁVOD - JEDNOTLIVCI 

25.4.2015 O POHÁR MĚSTA VYŠKOVA- JEDNOTLIVCI 

18.4.2015 BAVER CUP TŘEBÍČ- JEDNOTLIVCI 

4.4.2015 JIHLAVSKÝ JEŽEK - JEDNOTLIVCI 




2014

JIHLAVSKÝ JEŽEK -LISTOPAD 2014- PODIOVKA 2007+2006

TRASKO CUP - LISTOPAD 2014 - PODIOVKA 2008+2009

TRASKO CUP - LISTOPAD 2014 - PODIOVKA 2007

OBLAST - ČERVEN 2014 - JEDNOTLIVCI 

ASPV 5.1.2014 LINDA NEUMANNOVÁ BN

ASPV 5.1.2014 MÍŠA BLATECKÁ BN

ASPV 5.1.2014 LINDA NEUMANNOVÁ OBRUČ

ASPV 5.1.2014 SÁRA BLAHOVÁ OBRUČ

ASPV 5.1.2014 MÍŠA BLATECKÁ OBRUČ

ASPV 5.1.2014 DENČA VÁCLAVÍKOVÁ BN

ASPV 5.1.2014 KLÁRA BAJEROVÁ BN

GODWILL CUP 26.4.2014 MÍŠA BLATECKÁ - BN

GODWILL CUP 26.4.2014 KAROLÍNA BAIGLOVÁ - BN

GODWILL CUP 26.4.2014 NATALIE ŠEĎOVÁ - BN

ASPV 13.4.2014 - JOLANA SZMEKOVÁ - OBRUČ

ASPV 13.4.2014- VIVIEN SKŘIPSKÁ - OBRUČ 

ASPV 13.4. 2014 LINDA NEUMANNOVÁ - OBRUČ

ASPV 13.4.2014 - KATEŘINA MRÁZKOVÁ - BN

ASPV 13.4.2014 - NICOLE LINGEROVÁ  OBRUČ  

ASPV 13.4.2014 - BARBORA ZATLOUKALOVÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 - MAI MANOLOVÁ - OBRUČ 

ASPV 13.4.2014 - NELA HAVLÍČKOVÁ - ŠVIHADLO 

ASPV 13.4.2014 - BARBORA ZATLOUKALOVÁ - OBRUČ 

ASPV 1.4.2014 - KATEŘINA MRÁZKOVÁ - OBRUČ

ASPV 13.4.2014 - DENISA PEKOVÁ - ŠVIHADLO 

ASPV 13.4.2014 - EMA ŠKARKOVÁ - OBRUČ

ASPV 13.4.2014 - EVA RAJSKÁ OBRUČ

ASPV 13.4.2014 - NICOLE LINGEROVÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 - EVA RAJSKÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 - JOLANA SZMEKOVÁ - BN

ASPV 13.4.2014 - DENISA VÁCLAVÍKOVÁ BN 

ASPV 13.4.2014 - VIVIEN SKŘIPSKÁ BN 

ASPV 13.4.2014 - KLÁRA BAJEROVÁ BN 

ASPV 13.4.2014 - BARBORA ZATLOUKALOVÁ - MÍČ 

ASPV 13.4.2014 - BARBORA REŠKOVÁ BN

ASPV 13.4.2014 - NICOLE LINGEROVÁ MÍČ 

ASPV 13.4.2014 - KATEŘINA MRÁZKOVÁ - MÍČ 

ASPV 13.4.2014- BERENIKA KOUŘILOVÁ OBRUČ 

ASPV 13.4.2014 - MAI MANOLOVÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 -  ADÉLA BRHELOVÁ - OBRUČ 

ASPV 13.4.2014 - NELA HAVLÍČKOVÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 - KLÁRA BAJEROVÁ - ŠVIHADLO 

ASPV 13.4.2014 - DENISA PEKOVÁ - BN 

ASPV 13.4.2014 - BARBORA REŠKOVÁ OBRUČ

BRNO 6.4.2014 - SÁRA BLAHOVÁ - BN 

BRNO 6.4.2014 - LINDA NEUMANNOVÁ - BN 

PŘEROV 5.4.2014 - DENISA VÁCLAVÍKOVÁ BN  

PŘEROV 5.4.2014 - DENISA VÁCLAVÍKOVÁ OBRUČ 

PŘEROV 5.4.2014 - EMA FELKLOVÁ- BN 

PŘEROV 5.4.2014 - EMA FELKLOVÁ - OBRUČ

PŘEROV 5.4.2014 - BERENIKA KOUŘILOVÁ -BN   

PŘEROV 5.4.2014 - MICHAELA BLATECKÁ -BN  

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - NATÁLIE ŠEĎOVÁ 

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - KAROLÍNA BAIGLOVÁ 

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - EMA FELKLOVÁ 

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - BERENIKA KOUŘILOVÁ 

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - ADÉLA BRHELOVÁ 

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - DENISA VÁCLAVÍKOVÁ  BN

RAPID BRATISLAVA 29.3.2014 - DENISA VÁCLAVÍKOVÁ OBRUČ

SKP MG BRNO 30.3.2014 - KLÁRA BAJEROVÁ

SKP MG BRNO 30.3.2014 - DENISA PEKOVÁ 

SKP MG BRNO  30.3.2014 - NIKI JANOVOVÁ 

TŘEBÍČ 15.3.2014

 




2013

 




 

VALAŠSKÝ PODZIMNÍ ZÁVOD 16.11. - ZUBŘÍ - LETKIS

VALAŠSKÝ PODZIMNÍ ZÁVOD 16.11. - ZUBŘÍ - BEZKA

VALAŠSKÝ PODZIMNÍ ZÁVOD 16.11. - ZUBŘÍ - MINI

OBLASTNÍ PŘEBOR JMK 10.11.2013 - LETKIS

OBLASTNÍ PŘEBOR JMK 10.11.2013 - BEZKA

OBLASTNÍ PŘEBOR JMK 10.11.2013 - MINI

ĆESKÉ BUDĚJOVICE  - LETKIS I.PROVEDENÍ

ĆESKÉ BUDĚJOVICE  - LETKIS II.PROVEDENÍ

ĆESKÉ BUDĚJOVICE  - BEZKA I.PROVEDENÍ

ĆESKÉ BUDĚJOVICE  - BEZKA II.PROVEDENÍ  

 

MORAVSKÝ PÍSEK 19.10.2013 - BEZKA II.PROVEDENÍ 

MORAVSKÝ PÍSEK 19.10.2013 - BEZKA I.PROVEDENÍ

MORAVSKÝ PÍSEK 19.10.2013 - LETKIS

MORAVSKÝ PÍSEK 19.10.2013 - MINI I.PROVEDENÍ 

MORAVSKÝ PÍSEK 19.10.2013 - MINI II.PROVEDENÍ

 OBLASTNÍ PŘEBOR NADĚJE NEJMLADŠÍ 8.6.2013

VYŠKOV 2.6.2013

PLZEŇ 4.5.2013

JIHLAVSKÝ JEŽEK 28.4.2013

OBLASTNÍ PŘEBOR JIHOMORAVSKÉHO KRAJE - kadetky mladší 20.4.2013

PŘEROV 13.4.2013

ASPV BRNO - 6.4.2013 -ADÉLKA  BRHELOVÁ BN

ASPV BRNO -6.4.2013 - TÍNKA ŠEĎOVÁ BN

ŽDÁR NAD SÁZAVOU 30.3.3013

VELIKONOČNÍ JARMARK DĚLNICKÝ DŮM- 10.3.2013  




2012 

NAŠE GYMNASTIKA  - VIDEO Z VÁNOČNÍ AKADEMIE 13.12.2012

VÁNOČNÍ AKADEMIE 13.12.2012 - NAŠE PLÁNY 

VÁNOČNÍ AKADEMIE 13.12.2012  - 1. ČÁST

VÁNOČNÍ AKADEMIE 13.12.2012 - 2. ČÁST




MIKULÁŠSKÝ MANTILA GYM CUP 8.12.2012 - PODIOVKA MINI

MIKULÁŠŠSKÝ MANTILA GYM CUP 8.12.2012 - PODIOVKA POLKA




BRNĚNSKÝ DRAK -18.11.2012 - PODIOVKA MINI 

BRNĚNSKÝ DRAK -18.11.2012 - PODIOVKA POLKA 




 OBLASTNÍ PŘEBOR  11.11.2012 - PODIOVKA BABY 2006 A ML. 

 OBLASTNÍ PŘEBOR  11.11.2012 - PODIOVKA MINI 2005 A 2006

 OBLASTNÍ PŘEBOR  11.11.2012 - PODIOVKA POLKA  2003-2005




PŘEROV 27.10.2012 - DVOJICE KAČKA+DOMČA

EROV 27.10.2012 - DVOJICE NIKI+ BÁRA 

PŘEROV 27.10.2012 - PODIOVÉ SKLADBY - PODIOVKA MINI - PTÁČCI - I.PROVEDENÍ

 II.PROVEDENÍ 

 

PŘEROV 27.10.2012 - PODIOVÉ SKLADBY - PODIOVKA POLKA I.PROVEDENÍ 


TŘEBÍČ 21.10.2012 -PODIOVÉ SKLADBY - PODIOVKA MINI - PTÁČCI

 TŘEBÍČ 2.10.2012 - PODIOVÉ SKLADBY - PODIOVKA POLKA 

 

BARČA ZATLOUKALOVÁ - DĚTSKÝ DEN ČERVEN 2012

 

NIKI LINGEROVÁ - DĚTSKÝ DEN ČERVEN 2012

 

MALÝ BUDHA - DĚTSKÝ DEN ČERVEN 2012

 

NELA HAVLÍČKOVÁ - BEZNÁČINÍ -  1.5.2012

 

BERENIKA KOUŘILOVÁ - BEZNÁČINÍ - 1.5.2012

 

DENISA VÁCLAVÍKOVÁ - BEZNÁČINÍ - 1.5.2012

 

DENISA PEKOVÁ - BEZNÁČINÍ - 1.5.2012

 

NIKI LINGEROVÁ - OBRUČ - 1.5.2012 

 

NIKI LINGEROVÁ - BEZNÁČINÍ  1.5.2012

 

 KLÁRA BAJEROVÁ - BEZNÁČINÍ -28.4.2012

 

 MARTINA NESVADBOVÁ - BEZNÁČINÍ  28.4.2012

 

 DENISA VÁCLAVÍKOVÁ - BEZNÁČINÍ 28.4.2012

 


 PLES ZASTUPITELSTVA - MALÝ BUDHA - ÚNOR 2012 




2011


BŘECLAV - ĆESKÝ POHÁR 3.12.2011 - PODIOVKA BABY  

 

BŘECLAV 2011 - OBLASTNÍ PŘEBOR PODIOVKY - PODIOVKA MARY

 

 BŘECLAV 2011 - OBLASTNÍ PŘEBOR PODIOVKY- PODIOVKA MINI

 

BŘECLAV 2011 - OBLASTNÍ PŘEBOR PODIOVKY - PODIOVKA BABY 

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2011 - BABY - TRÉNINK

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2011 - MARY POPPINS

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2011 - MINI 

 

AKADEMIE ČERVEN 2011 - BARBIE 

 

VYSTOUPENÍ PLES BRNO-ŘEČKOVICE 2011 - "HELENKA"- DĚVČATA 10-13 LET 

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2010 - NADĚJE NEJMLADŠÍ ROČNÍK 2003 A 2004

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2010 - NADĚJE NEJMLADŠÍ ROČNÍK 2001 A 2002 

 

NIKI LINGEROVÁ - JARO 2010

 

NIKI LINGEROVÁ - JARO 2010 - BEZNÁČINÍ 


BARČA ZATLOUKALOVÁ - JARO 2010 - BEZNÁČINÍ


BARČA ZATLOUKALOVÁ - JARO 2010 - OBRUČ 

 

KLÁRKA PODRABSKÁ - OBRUČ JARO 2010

 

VYSTOUPENÍ PLES 2010- PODIOVKA 


 VYSTOUPENÍ PLES - LÍŠEŃ - LEDEN 2010

 

ODDÍL - VŠE MOŽNÉ 

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2009 - NADĚJE NEJMLADŠÍ 

DĚVČATA  5-6 LET

 

PODIOVÁ SKLADBA PODZIM 2009- NADĚJE NEJMLADŠÍ 7-8 LET

 

GABČA PROKEŠOVÁ - SESTŘIH

 

GABČA PROKEŠOVÁ - SESTŘIH II.

 

SABČA SKOTÁKOVÁ - STUHA 

 

ESG PODIOVKA BRNO 2008 - JUNIORKY

 

ESG-PODIOVKA  PRAHA 2007- 8-10 LET

 

ESG PODIOVKA - PRAHA 2007-12-14 LET

 

ESG PODIOVKA -VYŠKOV 2006 -12-14 LET